SANDEN VENDO TÜRKİYE ve TÜRKİ CUMHURİYETLER TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ

Sizin ihtiyaçlarınızı analiz eden müşterilerine iyi hizmet anlayışıyla daima büyümeyi hedeflemiş , profesyonel hizmeti görev edinmiş OTOMAK 'ı daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Sektörün karmaşıklığından uzak avantajlı hizmet çeşitlerimizle, profesyonel ekibimizle OTOMAK ailesi olarak 2001'den beri sizlerleyiz.

İŞ Güvenliği Otomat sektörünü, ülkemizde de batı dünyasındaki gibi saygın, nitelikli, yaşamı kolaylaştıran ve insan hayatına kalite katan bir düzeye taşımak amacıyla hizmete başladık.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek en büyük mutluluğumuz. Sektörün müşteri memnuniyeti konusundaki kalite ve ivedi çözüm ihtiyacını göz önüne alarak, sektörün liderlerinden SANDEN VENDO firması ile Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olma konusunda da anlaşmaya vararak farklı bir hizmet anlayışını gündeme taşıdık

Sektörün dürüst, istikrarlı, saygın, güvenilir, güç simgesi olarak anılan lideri olmak için bilinçli hareket ediyoruz.

İş güvenliği otomatlarımız ile iş güvenliği ekipmanları ve diğer sarf malzemeleri, personellerinize 7/24 personel ihtiyacı olmadan işe giriş-çıkış kartları ile dağıtabiliyorsunuz. Size paylaştığımız web ara yüzü ile bilgisayar, tablet veya telefondan iki tarih arası olmak üzere, personel, ürün ve bölüm bazlı raporlara anlık olarak Excel, PDF ve Html olarak ulaşabiliyorsunuz. Bu veriler 10 yıllık silinemez data olarak kayıt altında tutuluyor. Kişilere verilecek ürün alma limiti ile % 30’a varan tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Personelleriniz iş güvenliği otomatından sadece kendilerine tanımlı ürünü alabiliyorlar böylelikle yanlış ürün kullanımının önüne geçiliyor.

Gelişimlerini sürekli kıldığı ve insiyatif almaları için teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanlarımızdan aldığımız güçle yaratıcı, farklı çözümler sunarak güvenilirliğimizi ve markamızı güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendimizi sürekli geliştirmeyi vizyon haline getirdik.

TEKLİF AL
Türkçe